Καλούμε όσους ήταν καθώς και όσους θα ήθελαν να ήταν πρόσκοποι να έρθουν την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 11:30 στο Συνεδριακό κέντρο του Δήμου Κατερίνης «ΕΚΑΒΗ» όπου θα πραγματοποιηθεί η κοπή της Βασιλόπιτας, και ταυτόχρονα θα γίνει η επίσημη έναρξη του εορτασμού των 100 χρόνων Προσκοπισμού στην Πιερία. Σας περιμένουμε!
Και μην ξεχνάμε… Μια φορά Πρόσκοπος Πάντα Πρόσκοπος.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!