Η Κατερίνα Στικούδη μιλώντας σε τηλεοπτική εκπομπή, σχολίασε τις δηλώσεις του Γιώργου Νταλάρα για τους τραγουδιστές που κάνουν διαφημίσεις φαγητών, τονίζοντας πως «εγώ θα διαφήμιζα και λουκάνικα και μπιφτέκια και μπέργκερ και πατάτες και όλα τα νόστιμα πράγματα».
Χαρακτηριστικά ανέφερε:
«Εγώ θα διαφήμιζα και λουκάνικα και μπιφτέκια και μπέργκερ και πατάτες και όλα τα νόστιμα πράγματα. Εντάξει έχουν αλλάξει οι εποχές. Λέει τη γνώμη του. Ίσως το θεωρεί καλλιτεχνικά, ίσως θεωρεί ότι από άποψη αισθητικής.
Αλλά πλέον και αν μια παραγωγή ενός διαφημιστικού είναι πανάκριβη και είναι μεγάλη θα βγει κάτι πάρα πολύ ωραίο. Εγώ λέω να πάψουμε να κρίνουμε τους άλλους για το τι κάνουν και τι επιλέγουν. Η πορεία και η διάρκεια κρίνει τον καθένα».
Και πρόσθεσε: «Ο παλιός πρέπει να σέβεται και να εκτιμάει τον νέο, να τον χειροκροτεί όταν κάνει επιτυχία και ο νέος πρέπει να μη ξεχνάει ότι υπήρχε ο παλιός, κάπου εκεί το έχουμε χάσει πιστεύω. Το πρόβλημα δεν είναι στα μπέργκερ και στα πιτόγυρα».
Φώτο: NDP
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!