Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, επανέρχεται ως Υποψήφιος Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, έπειτα από την πρώτη του επιτυχημένη θητεία στο Δ.Σ. του Επιμελητηρίου Πιερίας (2012-2017), ο Σταύρος Κ. Κωνσταντινίδης, ο οποίος είναι ιδιοκτήτης της επιχείρησης «e-stos ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ», που δραστηριοποιείται στον χώρο της πληροφορικής από το 2006, καθώς και συνιδιοκτήτης της «DATAPLAN IKE», της μοναδικής εταιρείας στον νομό Πιερίας, που ασχολείται με μελέτες συμμόρφωσης φυσικών και νομικών προσώπων, σύμφωνα με τον Νόμο για την προστασία δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα.Είναι Τεχνολόγος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών, καθώς και πιστοποιημένος Υπεύθυνος Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα (DPO).
Πέραν της επιτυχούς επαγγελματικής του πορείας, έχει πολυετή σταθερή παρουσία και συμβολή στα πολιτιστικά δρώμενα της πόλης, ως ενεργό μέλος της «Εστίας Πιερίδων Μουσών Κατερίνης». Ο Σταύρος με την επιτυχημένη του επαγγελματική πορεία και την ενεργό του συμμετοχή στην κοινωνική και πολιτιστική ζωή του τόπου μας, διαθέτει μία ολιστική ματιά και άποψη για την αναβάθμιση του οικονομικού και πολιτιστικού επιπέδου της Πιερίας.
Είναι παντρεμένος με την Ευτυχία Μπατσαρά και έχουν έναν υιό τον Κωνσταντίνο.
Καλωσόρισες Σταύρο στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!