Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης προσκαλούν τα μέλη όλων των τμημάτων του συλλόγου στην μεγάλη γιορτή λήξης με αφορμή την ολοκλήρωση της αγωνιστικής περιόδου, την Τετάρτη 13 Ιουλίου 2022 στις 8 το απόγευμα στο Β΄ ΔΑΚ Κατερίνης.
Μία ακόμη αγωνιστική χρονιά ολοκληρώθηκε με τον καλύτερο τρόπο για τα αγωνιστικά τμήματα του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης. Εκτός από τις επιτυχίες τόσο σε ομαδικό όσο και σε ατομικό επίπεδο, ο σύλλογος των πρωταθλητών της πόλης μας, για μία ακόμη χρονιά δίδαξε εντός και εκτός των αγωνιστικών χώρων, Ήθος, σεβασμό στο Ευ Αγωνίζεσθαι και γαλούχησε με τις αρχές του αθλητισμού τους αθλητές και τις αθλήτριες όλων των τμημάτων μας.
Καλούμε όλα τα μέλη του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης την Τετάρτη 13 Ιουλίου 2022 στις 8 το απόγευμα στο Β΄ ΔΑΚ Κατερίνης σε μια γιορτή με εκπλήξεις για τους αθλητές και τις αθλήτριες του συλλόγου μας.
Με τιμή
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!