Το κατάστημα της ΔΕΗ στην Κατερίνη αλλάζει φιλοσοφία, ανανεώνεται και εκσυγχρονίζεται για καλύτερη, αμεσότερη και φιλική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Η νέα εποχή εξυπηρέτησης της ΔΕΗ εξαπλώνεται σταδιακά σε κάθε γωνιά της Ελλάδας, με στόχο η ΔΕΗ να προσφέρει νέες δυνατότητες και σύγχρονες εξελιγμένες υπηρεσίες στους πελάτες της και σε κάθε ενδιαφερόμενο.
Ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου 2022 το κατάστημα της ΔΕΗ στην Κατερίνη (Ειρήνης 67) θα παραμείνει προσωρινά κλειστό.
Το σύντομο χρονικό διάστημα, μέχρι να ολοκληρωθεί η ανανέωση του καταστήματος, θα μπορείτε να εξυπηρετείστε:
- καλώντας δωρεάν στο 800-900-1000 (Δευτέρα έως Παρασκευή 7:00-23:00 και Σάββατο 10:00-20:00), με το εξειδικευμένο προσωπικό του Τηλεφωνικού Κέντρου της ΔΕΗ να εξυπηρετεί οποιοδήποτε αίτημα, παρέχοντας παράλληλα όλες τις απαραίτητες πληροφορίες και διευκρινίσεις σχετικά με λογαριασμούς, διακανονισμούς και νέα προϊόντα,
- μέσω της ανανεωμένης σελίδας της ΔΕΗ dei.gr, που περιλαμβάνει νέα ψηφιακά εργαλεία όπως φόρμες εξυπηρέτησης, call me back υπηρεσία για καλύτερη εμπειρία των επισκεπτών και για αγορά προϊόντων online.
Ενώ, προσωρινό κατάστημα θα λειτουργήσει σύντομα στην περιοχή σας.
Τα νέα καταστήματα της ΔΕΗ γίνονται καλύτερα από ποτέ. Για όλους!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!