Σε παθολογικά αίτια φαίνεται να οφείλεται ο θάνατος του 3,5 ετών παιδιού στα Φάρσαλα, σύμφωνα με το πόρισμα της ιατροδικαστικής υπηρεσίας μετά τη νεκροψία – νεκροτομή.
Οι γονείς βρήκαν το 3,5 ετών παιδί τους χωρίς τις αισθήσεις του. Αμέσως, ειδοποίησαν το ΕΚΑΒ και το παιδί διακομίσθηκε στο Κέντρο Υγείας Φαρσάλων.
Ωστόσο, ήταν ήδη αργά για το παιδί, καθώς οι γιατροί διαπίστωσαν απλά τον θάνατό του.
Το παιδί είχε αναπηρία ενώ η νεκροψία έδειξε ότι ο θάνατός του οφείλεται σε παθολογικά αίτια. Αναμένονται πλέον οι ιστολογικές και τοξικολογικές εξετάσεις.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!