Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Θεσσαλών Πιερίας "Γεώργιος Καραϊσκάκης" δια του παρόντος,
Εκφράζει τις πιο θερμές ευχαριστίες στον καλό φίλο και μέλος του συλλόγου Παιδίατρο κ. Ζέρβα Απόστολο για την οικονομική προσφορά προς ενίσχυση του Ταμείου του συλλόγου μας με το ποσό των χιλίων (1000)Ευρώ.
Τέτοιες ενέργειες μας δίνουν χαρά και δύναμη για να συνεχίσουμε την πολιτιστική μας δράση αφήνοντας πολύτιμη παρακαταθήκη στη νέα γενιά ιδιαίτερα όταν βιώνουμε σήμερα χαλεπούς καιρούς.
Για το ΔΣ
O Πρόεδρος
Σιάτρας Θωμάς.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!