Περίμεναν τόση ώρα στα φανάρια της γέφυρας των Σερβίων/Πολυφύτου και αποφάσισαν να το…ρίξουν στον χορό, κρατώντας και το νυφικό που μετέφεραν για γλέντι στην περιοχή!
Ο λόγος για μια παρέα νεαρών αντρών και γυναικών που μετέβαιναν για γλέντι νυφικού, το βράδυ της Πέμπτης, οι οποίοι -σύμφωνα με το kozanimedia.grm- ανέβασαν την ένταση στο ηχείο και άρχισαν να χορεύουν παραδοσιακά ακούσματα, δίνοντας το έναυσμα για το γλέντι πάνω στη γέφυρα και κάτω από τα έκπληκτα βλέμματα των οδηγών των οχημάτων που διέρχονταν με πράσινο από την αντίθετη κατεύθυνση.
Δείτε το βίντεο:
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!