Ακόμα ένας παίκτης του Ρουκ Ζουκ έδωσε ρεσιτάλ με το «πέσιμό» του στη Ζέτα Μακρυπούλια. Ο Κώστας φλέρταρε χύμα την παρουσιάστρια η οποία διαχειρίστηκε με το γνωστό της χιούμορ τις ατάκες του πιτσιρικά.
Βλέποντας το «βιογραφικό» του, η Ζέτα Μακρυπούλια διάβασε «φοβάσαι μη σε απορρίψω εγώ;» και τον ρώτησε τι εννοεί με τον Κώστα να μην «μασάει» και να της απαντά «ε ναι άμα σου ζητήσω να βγούμε».
Η παρουσιάστρια στη συνέχεια του είπε ότι έχει τα διπλά του χρόνια, αλλά και εδώ είχε την κατάλληλη απάντηση ο νεαρός παίκτης λέγοντάς της πως είναι καλύτερα, καθώς του μαθαίνει πράγματα!
Στη συνέχεια εμφανίστηκε ενημερωμένος ακόμα και για το ζώδιο της Ζέτας Μακρυπούλια, με αποτέλεσμα εκείνη να αρχίσει, όπως είπε, να ιδρώνει!
Δείτε το βίντεο:
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!