Έναν…σκελετό στο φόντο φωτογραφίας που τράβηξε η ίδια στην είσοδο του γνωστού “El Barrio” της Κοζάνης υποστηρίζει πως βλέπει η Κ.Θ., όπως γράφει στο προσωπικό της προφίλ στο Facebook:
“Κάτι περίεργο βγήκε στη φωτογραφία μαζί μου τις προάλλες και δεν το πρόσεξα … Αυτός ο σκελετός δεν ξέρω πως βγήκε στη φωτογραφία μου πραγματικά…Δεν ξέρω αν είναι στοιχειωμένο το μαγαζί αυτό. Πάντως είναι τραγικά creepy αυτό που έγινε με μια φωτό…”.
Αναμένεται, πάντως, το… σχόλιο του “Εl Barrio” για τη συγκεκριμένη ανάρτηση….
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!