Στις 21 Μαΐου οι πολίτες θα κληθούν, με την ψήφο τους να επιλέξουν τη νέα κυβέρνηση της χώρας.
Η νίκη του ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ είναι η προϋπόθεση για την δημοκρατική, προοδευτική διακυβέρνηση της χώρας.
Με περισσότερη δημοκρατία, σταθερότητα, μία πολιτική με κοινωνικό πρόσημο για τον κόσμο της εργασίας, των νέων ανθρώπων, των αγροτών, των κτηνοτρόφων, των ελεύθερων επαγγελματιών, των επιστημόνων και των μικρομεσαίων επιχειρηματιών.
Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον Αλέξη Τσίπρα και τον ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ για την εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου ώστε να αγωνιστώ για τους πολίτες της Πιερίας.
Ζήσης Γ. Ζάννας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!