Αγαπητοί συνδημότες και φίλοι
Το Θείον Πάθος στην κορύφωσή του...
Ο θάνατος του Θεανθρώπου που σηματοδοτεί την αναγέννηση του ανθρώπου...
Εύχομαι η Ανάσταση του Κυρίου μας να χαρίσει υγεία και κάθε καλό σ´ εσάς και τις οικογένειές σας.
Καλή Ανάσταση και Χρόνια πολλά
Ανέστης Δ. Μανώλας
Δήμαρχος Πύδνας-Κολινδρού
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!