Στις 01-04-2023 στην Θεσσαλονίκη στο Ε.Γ. Μίκρας, αιθ. "Ι.Μελισσανίδη" πραγματοποιήθηκε η πρώτη φάση ενόργανης γυμναστικής Α-Β-Γ κατηγοριών Ανδρών-Γυναικών/Εφήβων-
Σωτηρίου Λαμπριανή 2012 κατ. Γ3
Βάλβη Ερμιόνη 2012 κατ. Γ3
Νικολαΐδου Σοφία 2011 κατ. Γ2
Τσαρουχά Νικολέτα 2011 κατ. Γ2
Αμεξιζίδου Θεοδώρα 2010 κατ. Γ1
Γεωργαντά Καλλιόπη 2010 κατ. Γ1
Γ1 κατ.
κατ. Αμεξιζίδου Θεοδώρα, ασκήσεις εδάφους
Γεωργαντά Καλλιόπη, άλμα
Γ2 κατ.
Τσαρουχά Νικολέτα, ασκήσεις εδάφους
Γ3 κατ.
Σωτηρίου Λαμπριανή, ασκήσεις εδάφους
Βάλβη Ερμιόνη, δοκός ισορροπίας
Την αποστολή συνόδευαν ο αρχηγός της ομάδας και προπονητής Παρθενίδης Φώτιος, ο προπονητής Βασίλης Καλπακίδης και η προπονήτρια και χορογράφος Φανή Γκιοούσογλου.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον χορηγό μας "niceice" για τις φόρμες/τσάντες της αποστολής μας. Να ευχαριστήσουμε και το ένθερμο κοινό μας τις οικογένειες των αθλητριών μας για την έμπρακτη υποστήριξη τους.
Ακολουθεί το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Γ΄ κατ. στης 5-6-7 Μαΐου στην Αθήνα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!