Τρεις μεγάλες συγκεντρώσεις σε Λεπτοκαρυά, Μοσχοπόταμο και Λαγόραχη πραγματοποίησε ο υποψήφιος Βουλευτής Πιερίας Σπύρος Κουλκουδίνας το απόγευμα της Πέμπτης στο πλαίσιο της προεκλογικής του εκστρατείας.
Τα πολιτικά μηνύματα, η κρίσιμη κάλπη της 21ης Μαίου και όλα τα ζητήματα που απασχολούν τους κατοίκους αγροτικών και τουριστικών περιοχών της Πιερίας βρέθηκαν στο επίκεντρο της ομιλίας του.
Θέλουμε να συνεχίσουμε, να οικοδομήσουμε όλοι μαζί την Ελλάδα που ονειρευόμαστε, τόνισε ο Σπύρος Κουλκουδίνας στις ομιλίες του και κάλεσε τους πολίτες να προσέλθουν στις κάλπες και να στείλουν το ηχηρό μήνυμα νίκης για την Ν.Δ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!