Ο Εκπαιδευτικός Φορέας ΛΥΔΙΑ σε συνεργασία με το Σύλλογο Προστασίας Παιδιών Βενιαμίν και το Raval Cocktail Yard σας προσκαλούν την Πέμπτη 31 Αυγούστου μετα τις 20:00 στο @raval_cocktail_yard σε μια βραδιά φιλανθρωπικού χαρακτήρα,διασκέδασης και χαράς.
Έσοδα της θα διατεθούν στις ανάγκες του συλλόγου Βενιαμίν για το πλούσιο
έργο και τις ενέργειες που πράττει όλα αυτά τα χρόνια.
Σας περιμένουμε όλους!
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ Ι.Ι.Ε.Κ ΛΥΔΙΑ,
Ειρήνης 37 & Θεσσαλονίκης 1
ΤΚ: 60134, ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΗΛ.: 2351303876
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!