Με αφορμή την έναρξη του σχολικού έτους, η Ένωση Γονέων και Κηδεμόνων Δήμου Κατερίνης εύχεται σε όλους τους μαθητές, καλή και δημιουργική χρονιά, στους εκπαιδευτικούς κάθε βαθμίδας ,υπομονή και αντοχή ώστε να ανταποκριθούν στο ιδιαίτερα σημαντικό έργο τους. Επίσης εύχεται στα μέλη των συλλόγων γονέων και κηδεμόνων καλή δύναμη για μια δραστήρια χρόνια και σε κάθε γονέα και κηδεμόνα, υπομονή και πίστη στα παιδιά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!