Με πολύ καλές εμφανίσεις και τρία μετάλλια επέστρεψαν οι αθλητές πάλης των Ολυμπίων Κατερίνης το προηγούμενο Σαββατοκύριακο από το διεθνές τουρνουά πάλης "Ογχεστος"στην Λάρισα
Με την συμμετοχή αθλητών από την Σουηδία, Μολδαβία, Βουλγαρία και Ελλάδα
Στους αξιόλογους από πλευρά δυναμικότητας αγώνες αυτούς οι Μακεδόνες παλαιστές των Ολυμπίων Κατερίνης εντυπωσίασαν με τις νίκες τους και κατέκτησαν τις παρακάτω θέσεις:
1ος Γεωργούλης Στέφανος
2ος Κυπαρισσοπουλος Παναγιώτης
3η Σειταριδου Ελληαννα
5ος Κυριαζής Δήμος
7ος Πισσακης Παντελής
Την ομάδα συνοδεψαν ο ένας από τους προπονητές της ομάδας Γεωργιάδης Γιώργος-Παναγιωτης
Και αρχηγός αποστολής ο βετεράνος πρωταθλητής πάλης Τορτοπιδης Χρήστος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!