Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας συμμετέχει και ο Θανάσης Κουταλιάς.
Ο κ. Κουταλιάς δραστηριοποιείται από το 1997 με επιτυχία στον κλάδο του εμπορίου αλκοολούχων ποτών και αναψυκτικών.
Η «Cava Koutalias» με έδρα τους Ν. Πόρους, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών της για την άψογη εξυπηρέτηση, την ποικιλία των προϊόντων που διαθέτει και τις προσιτές τιμές.
Ο κ. Κουταλιάς διετέλεσε Πρόεδρος με αξιοσημείωτο έργο, στην Ακαδημία Πλαταμώνα.
Είναι παντρεμένος με την Ζωή Χατζηλάμπρου και έχουν τρία παιδιά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!