Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, Υποψήφιος Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, ο Μαχαιρίδης Αλέξανδρος, ο οποίος δραστηριοποιείται επί σειρά ετών στο χώρο του λιανικού και χονδρικού εμπορίου αθλητικής ένδυσης και υπόδησης, είτε ως ελεύθερος επαγγελματίας, είτε ως συνεργάτης μεγάλων εταιριών.
Ο Αλέξης αποφοίτησε από το Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του ΤΕΙ Λάρισας, αποκτώντας γνώσεις που τον βοηθούν στην επαγγελματική του σταδιοδρομία και φιλοδοξεί να συμβάλει με όλες του τις δυνάμεις στην προώθηση και στην επίλυση των θεμάτων που απασχολούν τον εμπορικό κόσμο της Πιερίας.
Είναι έγγαμος με την Παραμύθα Σοφία, πατέρας 2 κοριτσιών.
Καλωσόρισες Αλέξη στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!