Έχει υποχρέωση από την πλευρά της να προστατεύει και να υπερασπίζεται το πιερικό ποδόσφαιρο και να διεκδικεί αν μη τι άλλο δίκαιη και ίση μεταχείριση.
Θεωρούμε τη στάση αυτή προκλητική, τη στιγμή που μέλη της διοίκησης παρακολουθούν τους αγώνες της ιστορικής ομάδας του Πιερικού και πιστεύουμε ότι αντιλαμβάνονται όπως όλοι οι φίλαθλοι, την αδικία σε βάρος της.
Θα περιμέναμε το ελάχιστο. Την αναγνώριση της αδικίας που συντελείται σε βάρος της ομάδας μας.
Με εκτίμηση
Γραφείο Τύπου και Επικοινωνίας
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1961 Π.Α.Ε
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!