Ο Αλέξανδρος - Δημήτρης Παρασχόπουλος, ιδιωτικός υπάλληλος από την Μεγάλη Γέφυρα, πτυχιούχος Μηχανικός Βιομηχανικού Σχεδιασμού, είναι από τους συνδημότες μας που έχουν τη διάθεση να προσφέρουν στον τόπο μας!
Εξάλλου το αποδεικνύει στην καθημερινότητά του με την αγνή, εθελοντική προσφορά προς τους συγχωριανούς του, βοηθώντας τους να αντιμετωπίσουν τις δυσκολίες της καθημερινότητας...
Με τον Αλέξανδρο - Δημήτριο προχωράμε μαζί στο μονοπάτι του αυτοδιοικητικού αγώνα, ώστε να πάμε τον τόπο μας ψηλά!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!