Η διοίκηση του ΓΑΣ Σβορώνου ευχαριστεί από καρδιάς τον πολιτευτή Πιερίας, Σπύρο Κουλκουδίνα για την διαρκή και έμπρακτη στήριξή του προς το σύλλογό μας από το ξεκίνημα της χρονιάς μέχρι σήμερα, αποδεικνύοντας ότι βρίσκεται πάντα δίπλα στους ανθρώπους της ομάδας και στους ποδοσφαιριστές ανά πάσα στιγμή.
Ο ΓΑΣ Σβορώνου δεσμεύεται να συνεχίσει την προσπάθεια αναβάθμισης του Πιερικού ποδοσφαίρου και με αυτό τον τρόπο να κερδίζει συνεχώς υποστηρικτές της ομάδας κάνοντας σταθερά βήματα προς το καλύτερο.
Το Δ.Σ. του ΓΑΣ Σβορώνου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!