Παρακολουθώντας τις καθημερινές σχεδόν ανακοινώσεις του, βλέπουμε ότι μεθοδικά και σταθερά ο Κώστας Κουκοδήμος ολοκληρώνει τα τοπικά συμβούλια.
Μετά τον Τρίλοφο σειρά πήρε ο Μοσχοπόταμος. Η Γλυκερία Παναγιωτάκη, ο Γιώργος Βασιουρής και ο Αντώνης Τάκος είναι οι μέχρι στιγμής επίσημα ανακοινωμένοι υποψήφιοι του τοπικού του Μοσχοποτάμου. Και έρχονται κιάλλοι σύντομα:
Δείτε τις ανακοινώσεις:
Δείτε ακόμη:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!