Από το προσωπικό προφίλ του μάθαμε ότι ξαφνικά ο υποψήφιος Δήμαρχος Κατερίνης κ. Νίκος Τσακιρίδης μπήκε εσπευσμένα πριν λίγες ώρες στο Νοσοκομείο Κατερίνης γιατί αντιμετώπισε ένα πρόβλημα υγείας.
Όσοι προσπαθήσαμε να επικοινωνήσουμε μαζί του δεν κατέστη δυνατό. Ωστόσο πριν μια ώρα περίπου ο ίδιος θέλοντας να καθησυχάσει τον κόσμο εμφανίστηκε με μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο faceook ν’ αναφέρει:
«Θα ήθελα πραγματικά
να σας ευχαριστήσω για το ενδιαφέρον που δείχνετε τις τελευταίες 24 ώρες για
την κατάσταση της υγείας μου.
Όσοι προσπαθείτε να
επικοινωνήσετε τηλεφωνικά να ξέρετε ότι είναι δύσκολο να απαντήσω.
Για να σας ενημερώσω
θα σας πω το εξής: εντοπίστηκε ένα θέμα υγείας που με ανάγκασε να εισαχθώ στο
Γεν. Νοσοκομείο Κατερίνης. Αποτελέσματα για να καταλήξουμε σε ασφαλή
συμπεράσματα θα έχουμε τις επόμενες μέρες.
Ευχαριστώ ολόψυχα
ιατρούς, προσωπικό και όλους εσάς!!»
Η ανάρτησή του:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!