Μας έστειλε χθες αναγνώστης σημείο όπου καίγονται σκουπίδια και δημιουργείται μία τεράστια πληγή στο περιβάλλον.
Το γνωρίζει η δημοτική αρχή;
Το κάνει σκοπίμως για να εξαφανίσει τα σκουπίδια;
Έγινε καταλάθος;
Έγινε εν αγνοία;
Έγινε από φυσικά αίτια;
Το μόνο σίγουρο είναι ότι κακώς τα σκουπίδια βρισκόταν σε εκείνο το σημείο!!!
Λάθος συντονισμός;
Λάθος γενικά;;
Κάτι δεν πήγε καλά; Κάτι δεν πάει καλά;;;
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/04/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-04-14_13-49-07-694-888x965.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/04/340661707_172407162381491_8270995313324104643_n-446x640.jpg.webp)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!