Το Τμήμα Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας του ΔΙΠΑΕ με έδρα την πόλη μας αισθάνεται ιδιαίτερη ικανοποίηση από τα φετεινά αποτελέσματα με τα οποία έχουν εισαχθεί 164 φοιτητές/τριες με βαθμούς που αντιστοιχούν από 16440 έως 9275 ( ΓΕΛ ) και 16.100 έως 11.850 μόρια ( ΕΠΑΛ).
Από την καταγραφή των αποτελεσμάτων προκύπτει ότι το Τμήμα συνεχώς αναγνωρίζεται και καταξιώνεται στον ακαδημαϊκό χάρτη της χώρας πετυχαίνοντας μία τις μεγαλύτερες αυξήσεις μορίων πανελλαδικά ( 685 μόρια ή 8% και στην 20η θέση από τα 455 συνολικά τμήματα στην αύξηση μορίων), ενώ είναι στις πρώτες θέσεις από τα περιφερειακά Τμήματα στις συνολικές προτιμήσεις υποψηφίων ( 3.584) , τις πρώτες προτιμήσεις των επιτυχόντων ( 91 επιλογές ως πρώτη προτίμηση) και στην κάλυψη των προσφερόμενων θέσεων ( 100%)
Το Διδακτικό, Ερευνητικό, Διοικητικό και Τεχνικό προσωπικό του Τμήματος χαιρετίζει τους 164 νέους φοιτητές ,νέες φοιτήτριες και εύχεται καλές σπουδές βεβαιώνοντας ότι θα είναι πάντοτε δίπλα τους, ώστε αυτές να είναι αποδοτικές τόσο για την προσωπική τους ανέλιξη όσο και για την μελλοντική επαγγελματική τους αποκατάσταση.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!