Η βιβλιοθήκη της Μεθώνης και οι εκδόσεις ΔΙΟΠΤΡΑ σας προσκαλούν στο διασκεδαστικό διαδραστικό βιβλίο party με την αγαπημένη μας Μαρίνα Γιώτη @marina_gioti για να γιορτάσουμε μαζί, την κυκλοφορία του νέου της παιδικού βιβλίου ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ.
Μέσα από το ταξίδι στο μαγικό κόσμο των παιδικών παραμυθιών, η υπέροχη συγγραφέας και εικονογράφος Μαρίνα Γιωτη εφοδιάζει τα παιδιά με αρετές όπως η προσαρμοστικότητα, ενσυναίσθηση, ψυχική.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!