Ένα διήμερο μαγείας χάρισε ο Σύλλογος Γονέων του Μουσικού Σχολείου Κατερίνης το προηγούμενο σαββατοκύριακο, στην τοπική κοινωνία της πόλης μας με το Χριστουγεννιάτικο Μουσικό Χωριό (που πραγματοποιήθηκε στο χώρο του Μουσικού Σχολείου).
Μικροί και μεγάλοι ταξίδεψαν στον μαγικό κόσμο των Χριστουγέννων, γεύτηκαν τις μοναδικές γεύσεις των εδεσμάτων, χόρεψαν σε διάφορους ρυθμούς και πραγματοποίησαν τις δικές τους ευχές στον 'Αη Βασίλη.
Το ΔΣ του ΜΣΚ ευχαριστεί από καρδιάς όσους στήριξαν ένθερμα και με τόσο συναίσθημα τη μοναδική αυτή προσπάθεια του συλλόγου που φυσικά χωρίς την βοήθεια των καθηγητών, των παιδιών αλλά και των εθελοντών του σχολείου δεν θα μπορούσε να πάρει σάρκα και οστά!
Ευχαριστούμε θερμά και την Περιφέρεια Κατερίνης για την στήριξη από την δική της πλευρά και τον Δήμο Κατερίνης για την παραχώρηση του χώρου.
Αξιοσημείωτη ήταν και η παρουσία της διασωστικής ομάδας Κατερίνης που μας γέμισε με το αίσθημα ασφάλειας. Στον νικητή του PLAYSTATION 5, ευχόμαστε η ζωή να του επιφυλάσσει μόνο ευχάριστες στιγμές.
Καλά και ευλογημένα Χριστούγεννα σε όλο τον κόσμο γεμάτο υγεία και αγάπη!
Καλά και ευλογημένα Χριστούγεννα σε όλο τον κόσμο γεμάτο υγεία και αγάπη!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!