Η Πυροσβεστική Υπηρεσία, ανέσυρε από δύσβατο σημείο, στην Τ.Κ. Ελληνικού, του δήμου Βορείων Τζουμέρκων Ηπείρου τη σορό ενός άνδρας ο οποίος φέρεται να αγνοούνταν από την περασμένη Παρασκευή.
Τον άτυχο άνδρα φαίνεται σύμφωνα με την ΕΡΤ εντόπισε κάτοικος της περιοχής που ειδοποίησε τις αρχές.
Για την ανάσυρση της σορού κινητοποιήθηκε άμεσα η Αστυνομία, το ΕΚΑΒ και η Πυροσβεστική που επιχείρησε επι τόπου με 3 οχήματα και 9 πυροσβέστες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!