Το Τμήμα Πάλης του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης σας προσκαλεί στην κοπή της βασιλόπιτας του, το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 στις 6:00 το απόγευμα στο συνεδριακό κέντρο του Δήμου Κατερίνης "ΕΚΑΒΗ" στον 1ο όροφο.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Γραφείο Τύπου ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!