Την Πέμπτη 30 Μαϊου στο χώρο της Ε.Π.Μ., στην οδό Ειρήνης 32 (Πλατεια Πολιτισμού 1), θα πραγματοποιηθεί η 22η Εθελοντική Αιμοδοσία του συλλόγου μας σε συνεργασία με το σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων με Αναπηρία Πιερίας ¨Στηρίζω¨, από τις 09:00 έως τις 13:00.
Παρακαλούμε τους ενδιαφερόμενουςνα έχουν πάρει πρωινό, να μην έχουν πάρει φάρμακα και να είναι ξεκούραστοι.
Κάθε σταγόνα αίματος που προσφέρεις, είναι ένα βήμα προσφοράς στο συνάνθρωπο. Με την τακτική αιμοδοσία 3 έως 4 φορές το χρόνο, δίνουμε ζωή κι ελπίδα σε όσους το έχουν ανάγκη και συγχρόνως ένα μάθημα ανθρωπιάς κι αλληλεγγύης!
Σας ευχαριστούμε!
Το Δ.Σ. της Ε.Π.Μ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!