Τη ζωή του έχασε ένας ηλικιωμένος άντρας, ηλικίας περίπου 80 χρόνων, έξω από οίκο ανοχής που βρίσκεται επί της οδού Καρδίτσης στα Τρίκαλα
Σύμφωνα με το www.Tv10.gr Ο ηλικιωμένος βγαίνοντας από τον οίκο ανοχής αισθάνθηκε αδιαθεσία και κατέρρευσε.
Αμέσως ειδοποιήθηκε το ΕΚΑΒ και μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων, όπου οι γιατροί διαπίστωσαν το θάνατό του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!