Πέντε μετάλλια κατέκτησαν οι αθλητές του παλαιστικού συλλόγου Ολύμπιοι Κατερίνης στο διεθνές τουρνουά ΟΓΧΗΣΤΟΣ που διοργανώθηκε στον Πλατύκαμπο της Λάρισας στις 12/02/23 με την συμμετοχή 250 αθλητών από την Ελλάδα και το εξωτερικό, πιο συγκεκριμένα
Χάλκινα μετάλλια κατέκτησαν οι :
Γεωργούλης Στέφανος , Βουτσάς Γιώργος, Χατζηιωαννίδης Αρτέμης , Σαπλαχιδης Θεόδωρος και Ζούρας Θανάσης .
Επίσης την πέμπτη θέση κατέκτησαν οι Αποστόλου Γιάννος και Κυπαρισσοπουλος Παναγιώτης.
Αυτοί οι αγώνες αποτέλεσαν ένα καλό τεστ πριν από τα πανελλήνια πρωταθλήματα των αθλητών της Μακεδονικής ομάδας η οποία συνεχίζει καθημερινά τις προπονήσεις της στο προπονητήριο της εντός του ΤΕΙ Κατερίνης Κανελλοπούλου 2 .
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!