Δραματικές στιγμές έζησαν όσοι βρισκόντουσαν στο ΠΑΓΝΗ στις 5.00 τα ξημερώματα της Πέμπτης (23/3), λόγω της αυτοκτονίας ενός 65χρονου.
Ειδικότερα, όπως μεταδίδει το Flashnews.gr, ο 65χρονος νοσηλεύονταν σε κλινική του νοσοκομείου και αποφάσισε να βάλει τέλος στη ζωή του κάνοντας «βουτιά θανάτου».
Ο 65χρονος έπεσε στο κενό από τον 3ο όροφο του νοσοκομείου κόβοντας με αυτόν τον τρόπο το νήμα της ζωής του.
Στο νοσοκομείο επικράτησε πανικός και αναστάτωση, ενώ άμεσα κλήθηκε η αστυνομία που έφτασε στο σημείο για να διερευνήσει τα αίτια του περιστατικού.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!