Δεν έκρυψε τον εκνευρισμό της η Αγγελική Νικολούλη με τηλεθεάτρια και τον τρόπο πυο έδινε πληροφορίες για μια υπόθεση εξαφάνισης στη Λάρισα, στη διάρκεια της χθεσινής της εκπομπής στο Mega.
Η υπόθεση αφορούσε στον Θοδωρή Σελεμετζίδη, ο οποίος εξαφανίστηκε με μυστήριο τρόπο στη Λάρισα και μια μάρτυρας επικοινώνησε για να δώσει πληροφορίες. Ωστόσο, ο τρόπος με τον οποίο επέλεξε να το κάνει, περιέπλεξε την κατάσταση, με τη δημοσιογράφο να της απευθύνεται σε έντονο ύφος, λίγο πριν πάει σε διαφημιστικό διάλειμμα.
«Λοιπόν, να σου πω κοπέλα μου γλυκιά. Ε τώρα τι να παίζουμε; Κρυφτό; Δεν καταλαβαίνω. Μην μας ταλαιπωρείς έτσι. Να πάμε σε ένα διάλειμμα και να τα πούμε. Όχι, όμως, αυτό το πράγμα. Από εδώ, από εκεί, από εκεί, από εκεί. Δε θέλω να πω και περισσότερα στον αέρα, εντάξει; Αλλά από την στιγμή που αποφασίζεις να κάνεις κάτι, ε πες το. Τέτοια ταλαιπωρία. Παίρνουμε εδώ, παίρνουμε εκεί, παίρνουμε και παρά πέρα», είπε η κ. Νικολούλη.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!