Ξεκίνησε χθες Πέμπτη (08/09/2023) από την ΕΚΚΙΝΗΣΗ η συγκέντρωση ανθρωπιστικής βοήθειας για τους πλημμυροπαθείς της Θεσσαλίας.
Η συγκέντρωση των υλικών γίνεται στο Εκλογικό Κέντρο της ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ επί της οδού 16ης Οκτωβρίου.
Όσοι συνδημότες μας ή επιχειρήσεις επιθυμούν να συμμετέχουν στην εκστρατεία αλληλεγγύης, μπορούν από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι και από τις 6 το απόγευμα έως τις 9 το βράδυ, να προσφέρουν είδη πρώτης ανάγκης όπως:
- Εμφιαλωμένα νερά
- Τρόφιμα μακράς διάρκειας (γάλατα, κονσέρβες, βρεφικές κρέμες, δημητριακά κ.α.)
- Είδη προσωπικής και ατομικής υγιεινής
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!