Κοριτσάκι είναι το πρώτο παιδί του 2024 στην Κρήτη το οποίο σκόρπισε χαρά, χαμόγελα και αισιοδοξία.
Σύμφωνα με πληροφορίες του cretapost, το πρώτο κλάμα ακούστηκε λίγα λεπτά μετά την αλλαγή του χρόνου και συγκεκριμένα στις 00:53 στο νοσοκομείο Ρεθύμνου.
Η ευτυχισμένη μητέρα πήγε στο μαιευτήριο με πόνους γέννας και με φυσιολογικό τοκετό γεννήθηκε ένα υγιέστατο κοριτσάκι βάρους 3.480 γραμμαρίων.
Τόσο η μητέρα όσο και το νεότερο μέλος της οικογένειας χαίρουν άκρας υγείας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!